Požar v kuhinji, v hiši pa nepokretna oseba

Foto: Saša Despot
Foto: Saša Despot
Do požara je prišlo na območju Črnuč.
Oglej si celoten članek

Včeraj nekaj pred 11. uro smo bili obveščeni o manjšem požaru v kuhinji ene izmed stanovanjskih hiš na območju Črnuč. Požar so že pred prihodom gasilcev pogasili občani, so sporočili z ljubljanske policijske uprave. 

Gasilci so iz hiše odnesli nepokretno osebo, ki je skupaj s še eno osebo zaradi vdihavanja dima potrebovala zdravniško pomoč.

Glede na prva zbrana obvestila je do požara prišlo zaradi pregretja olja na štedilniku.

V dogodku je  nastalo za nekaj tisoč evrov škode.

Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil o vseh okoliščinah zaradi suma kaznivega dejanja povzročitve splošne nevarnosti. O vseh ugotovitvah bo obveščeno pristojno državno tožilstvo.

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

  • 17:34 18. Junij 2025.

    🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.