Pri nas: Obsežna iskalna akcija pogrešane osebe

Foto: PU Nova Gorica
Foto: PU Nova Gorica
Ponoči so iskanje prekinili, od jutra ga nadaljujejo.
Oglej si celoten članek

Pod vodstvom policije je v soboto zvečer na območju naselja Šebrelje v občini Cerkno stekla iskalna akcija pogrešane osebe. V akciji, ki je bila ponoči prekinjena, a se od jutra nadaljuje, sodelujejo gasilci, gorski reševalci in vodniki reševalnih psov, je razvidno iz objave na spletni strani Uprave RS za zaščito in reševanje.

Iskalna akcija se je začela v soboto nekaj pred 10. uro zvečer. Aktivirali so se gasilci Prostovoljnega gasilskega društva Šebrelje, Bukovo-Zakojca, Tolmin in Idrija z dvema letalnikoma, gorski reševalci Gorske reševalne zveze (GRS) Tolmin, Zveza vodnikov reševalnih psov Slovenije (ZRPS) Notranjska, Obalna in Severnoprimorska ter vodniki reševalnih psov Kinološke zveze Slovenije (KZS).

Iskanje je bilo danes ob 2. uri zjutraj prekinjeno, ker pogrešane osebe še niso našli, pa se od 7. ure zjutraj nadaljuje. Aktivirani so Gasilska zveza Cerkno, GRS Tolmin ter vodniki reševalnih psov ZRPS Notranjska, Obalna in Severnoprimorska in KZS.

Štab iskalne akcije je postavljen v gasilskem domu Šebrelje.

Ptuj Sredi noči se je slišalo razbijanje, nato je prišla policija Policija Zbudil jih je močan pok. Šlo je za bankomat

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

  • 00:42 19. Junij 2025.

    🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.