Rotvajler napadel Brežičanko

Foto: Žurnal24 Rotvajler je napadel Brežičanko.
Brežičanka si bo sredino nakupovanje v enem izmed tamkajšnjih nakupovalnih centrov dobro zapomnila. Pred trgovino jo je namreč napadel rotvajler. Občanka na srečo ni bila huje poškodovana.
Oglej si celoten članek

Brežičanko je rotvajler napadel in ogrizel pred blagovnico v Brežicah, tako da se je morala umakniti k znanki v osebni avtomobil. Na kraj dogodka sta bila napotena vodnika službenih psov policije iz Brežic. Uspelo jima je uloviti psa pasme rotvajler, ki je brez lastnika taval okoli trgovine.

 

Kako se ubraniti pred napadom psa?

Preberite pogovor z dreserjem psov Brankom Pircem. Več v povezavi .

Rotvajlerja so odpeljali k veterinarju in obvestili zavetišče za živali iz Trebnjega, saj niso mogli ugotoviti, kdo je njegov lastnik. Poleg oškodovanke, ki je prijavila dogodek na 113, je po do zdaj zbranih ugotovitvah pes napadel še enega psa v Brežicah.

Krški policisti so v nekaj urah po dogodku z zbiranjem obvestil ugotovili, da je lastnik psa Brežičan, ki pa je bil zdoma in je psa zaupal v varstvo nekomu drugemu. Z lastnikom bodo opravili razgovor, da se ugotovi, kdo je bil dolžan skrbeti za psa. Izdali mu bodo plačilni nalog, ker ni ustrezno poskrbel za varovanje domače živali.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.