Sinoči kar dva nasilna ropa, oškodovanec v bolnišnici

Foto: Profimedia
Foto: Profimedia
Na nasilen način ukradli denar in dokumente.
Oglej si celoten članek

Mariborski policisti obravnavajo dva ropa, ki sta se v središču mesta zgodila včeraj pozno zvečer. Neznanci so oškodovancema, starima 31 in 42 let, na nasilen način ukradli denar in dokumente, pri tem pa so enega od njiju tudi poškodovali. Zaradi poškodbe je moral poiskati pomoč v mariborski bolnišnici, kjer je ostal na zdravljenju.

Kot so sporočili iz Policijske uprave Maribor, so bili o ropih obveščeni ob 22.30 in ob 23.20. uri. V obeh primerih so policisti opravili ogled ter zbirali potrebna obvestila, storilcev pa za zdaj še niso odkrili.

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 4

  • 13:37 29. Avgust 2025.

    Ker so oropali tudi dokumente, gre sigurno za migrantske kriminalne izmečke, pardon zdravnike in programerje!

  • 10:12 29. Avgust 2025.

    Na Nori24tv že ugibajo ! So bili na delu cigani, migranti ali kaka transpolna oseba..

  • 08:24 29. Avgust 2025.

    Maribor je nevarno mesto brez nadzora zato odsvetujem obisk .

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.