Ste videli Ljubomirja ali Milana?

Foto: PU Maribor Damjanović Ljubomir Foto: PU Nova Gorica Milan Božič
Pogrešajo 33-letnega Ljubomirja Damjanovića iz Pesnice in 58-letnega Milana Božiča iz Dolenje Trebuše.
Oglej si celoten članek

Damjanović je visok približno 175 centimetrov. Je srednje postave, temnejše polti, rjavih oči, okroglega obraza, brez tetovaž in znamenj. Njegovi lasje so črni in na kratko postriženi. Uporablja srebrn avtomobil znamke BMW z registrsko oznako KP UU- 260.

Policija naproša vse, ki bi pogrešanega opazili, naj to sporočijo na telefonsko številko 113 ali anonimni telefon policije 080 1200.

Kje je Božič?

Od četrtka dne je pogrešan tudi 58-letni Milan Božič iz Dolenje Trebuše. Od doma je odšel peš, nazadnje pa je bil opažen na domačem naslovu.

Božič je visok okoli 175 cm, močnejše postave, sivih kratkih las, ima sivo brado in brke, rjave oči, v enem ušesu ima uhan. Oblečen je v modre jeans hlače, modro karirasto srajco in modro velur jopo ter obut v nizke rjave čevlje.
 
Vse, ki bi pogrešanega opazili ali karkoli vedeli o njegovem izginotju, prosimo, da o tem obvestijo Policijsko postajo Tolmin, (Trg 1. maja 4, Gregorčičeva ulica 5, 5220 Tolmin, telefon: (05) 381 49 00, elektronski naslov: pp_tolmin.pung@policija.si ) ali  najbližjo policijsko postajo oziroma pokličejo na interventno številko policije 113 oziroma ali anonimni telefon policije na številko 080 1200.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.