V prestolnici odjeknili streli: Očividci v šoku, ljudje so bežali

Foto: Profimedia
Foto: Profimedia
Prebivalci Šiške so prestrašeni.
Oglej si celoten članek

Na območju ljubljanske Šiške je v torek pozno zvečer prišlo do streljanja. S Policijske uprave Ljubljana so potrdili, da so policisti na kraju našli in zavarovali več tulcev, vendar v času njihovega prihoda na kraj tam ni bilo nobene osebe.

Po do sedaj znanih podatkih v dogodku ni bil nihče poškodovan, so navedli. Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil o sumu storitve kaznivega dejanja in bodo o dogodku obveščali pristojno državno tožilstvo, so dodali.

Očividci opazili osebe, ki so bežale s kraja

Očividci so povedali, da so okoli 23. ure slišali več strelov. S kraja so nato videli bežati vsaj eno osebo peš in avtomobil. Koliko je bilo oseb v tem ali za kakšen avtomobil je šlo, ni znano. Na kraj je kmalu prišla policija, ki je pregledala kraj dogajanja in po dobri uri prizorišče zapustila.

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 7

  • 20:11 17. Junij 2025.

    Hitra in zanesljiva kreditna ponudba za vse, ki morajo izvesti svoje projekte. Prosimo, kontaktirajte nas: perrinfinance12@gmail.com

  • 07:19 12. Junij 2025.

    Mafija

  • 14:55 11. Junij 2025.

    Ljubljana, zatohlo kriminalna provinca.

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.