Neverjetna najdba mariborskih policistov

Foto: PP Maribor I Pri hišni preiskavi zasegli orožje
Foto: PP Maribor I Pri hišni preiskavi zasegli orožje
Droga in orožje, vse to so mu zasegli mariborski policisti.
Oglej si celoten članek

"Policisti PP Maribor so 30. julija, zaradi utemeljenega suma storitve kaznivega dejanja neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami, nedovoljenimi snovmi in postopki v športu ter predhodnimi sestavinami za izdelavo prepovedanih drog odvzeli prostost in pridržali 50-letnega Mariborčana," so sporočili s Policijske uprave Maribor (PU Maribor.)

Foto: PP Maribor I Pri hišni preiskavi v stanovanjski hiši v okolici Maribora so policisti našli posebej prirejen prostor za gojenje prepovedane droge konoplje, v katerem so našli in zasegli 58 sadik, za katere sumijo, da gre za prepovedano drogo konopljo ter približno 500 g že posušenih rastlinskih delcev.

Med drugim so našli in zasegli še avtomatsko puško s pripadajočimi okvirji, škatlo s 466 naboji ter dvema kosoma eksplozivnega sredstva topovski udar M81. Po vseh zbranih obvestilih bo zoper osumljenega podana kazenska ovadba na pristojno državno tožilstvo, sporoča PU Maribor. 

dezurni@styria-media.si

 

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 0

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.