Trčila v tistega na levi, potem pa še v tistega na desni

Foto: Andrej Leban
Foto: Andrej Leban
Policisti so ji na podlagi vseh zbranih podatkov odvzeli vozniško dovoljenje.
Oglej si celoten članek

Na avtocesti v smeri proti Obrežju se je pri Starinah zgodila prometna nesreča, v kateri so bila udeležena tri vozila. Prometniki so po opravljenem ogledu in zbranih obvestilih ugotovili, da je 55-letna voznica osebnega avtomobila Lexus vozila po desnem prometnem pasu. Pri menjavi pasu se ni prepričala, da to lahko stori varno.

S prednjim delom vozila je trčila v avtomobil znamke BMW, ki ga je po levem prometnem pasu pravilno pripeljal 62-letni voznik. Ta se je v izogib trčenju umikal levo proti varovalni ograji, a se trčenju ni mogel izogniti. 

Po trčenju je voznica zapeljala nazaj na desni prometni pas, kjer je trčila še v avtomobil znamke Škoda, ki ga je vozil 50-letni voznik. V nesreči se je lažje poškodovala 61-letna potnica v BMW-ju. 

Policisti so povzročiteljici nesreče zaradi očitnih znakov alkoholiziranosti odredili preizkus. V litru izdihanega zraka je imela 0,61 miligrama alkohola. Odvzeli so ji vozniško dovoljenje in prepovedali nadaljnjo vožnjo. Sledi ovadba zaradi kaznivega dejanja nevarne vožnje v cestnem prometu. 

dezurni@zurnal24.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 2

  • 15:39 26. Julij 2017.

    BP in kakšna bo zanjo kazen, če je za onega sirotanoviča s kolesom 3000 € in zapor.

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.