Umrl na materinem grobu

Foto: Žurnal24 Halpin je umrl zaradi poškodb glave in vratu. (Foto: dailymail.co.uk)
54-letni Jimmy Halpin je šel s sestro obiskat materin grob, ko mu je tako spodrsnilo, da je z glavo udaril ob tla in umrl.
Oglej si celoten članek

Samo nekaj tednov pred tem nesrečnim dogodkom je zaradi raka na želodcu umrla Jimmyjeva 55-letna soproga Ann.

"Doživljamo pravo nočno moro. Oče je bil tako miren in tih. Naredil bi vse, kar bi želeli od njega. Mamina smrt pa ga je strla," je povedala Jimmyjeva 29-letna hči Margaret Hardy. Njen 22-letni brat John je tako v samo nekaj tednih ostal edini prebivalec družinske hiše v Whitefieldu.

Obdukcija je pokazala, da je nesrečni Jimmy umrl zaradi poškodb glave in vratu.

Margaret je obupana, saj meni, da bi morali zaposleni v pogrebnem zavodu, ki pokopališče vzdržuje, s peskom posipati stezo."Pokopališča so med prazniki še bolj obiskana kot po navadi, zato bi morali v tem času zanje skrbeti še toliko bolj," je še dodala Margaret.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

  • 05:17 21. Junij 2025.

    🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.