V lokalu se je s pijačo zastrupilo pet ljudi

Foto: Žurnal24 Fotografija je simbolična. (Foto: Travelnet)
V nedeljo popoldne se je na Dunaju v enem izmed lokalov zastrupilo pet ljudi. Zastrupili naj bi se s pijačo.
Oglej si celoten članek

Zaradi zastrupitve s pijačo so v bolnišnice v kritičnem stanju prepeljali tri moške in dve ženski, stare od 20 do 30 let. Peterica, ki je po zaužitju zastrupljenih pijač omedlela, je bila še več ur v smrtni nevarnosti, nato pa je avstrijska tiskovna agencija APA ponoči ob sklicevanju na druge avstrijske medije poročala, da je njihovo stanje sicer resno, vendar pa naj bi bili že izven smrtne nevarnosti.

Pijače so bile zastrupljene z za zdaj še neznano substanco, šlo naj bi za neke vrste narkotik, zastrupljeni pa naj je v pijačo ne bi dali sami oziroma naj ne bi vedeli, kaj pijejo. Incident se je zgodil v nedeljo popoldne v majhnem lokalu s približno 50 gosti. Dunajska policija je v nedeljo zvečer že aretirala domnevnega storilca, motiv za dejanje pa še ni znan.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.