Vozimo se nekoliko dražje

Foto: Žurnal24
Opolnoči so se podražili naftni derivati. Najbolj se je podražil 95-oktanski bencin, najmanj pa neosvinčeni 98-oktanski bencin.
Oglej si celoten članek

Od polnoči je tako treba za liter 95-oktanskega bencina odšteti 0,010 evra več in tako po novem liter stane 0,970 evra. Za liter 98-oktanskega bencina je treba po novem odšteti 0,984 evra (oziroma za 0,001 evra več), za liter kurilnega olja pa 0,495 evra, kar je za 0,007 evra dražje. Podražila se je tudi cena dizelskega goriva, in sicer za 0,009 evra na liter. Liter slednjega tako od polnoči znaša 0,956 evra.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.