Žrtev spolnega napada je še vedno v bolnišnici, je povedal državni tožilec okrožja Monroe Tommy Chapman. "Težko je poškodovana, izgubila je tudi dosti krvi," je še dejal.
Med osumljenimi za posilstvo je tudi fant najstnice, ki je organizirala posilstvo svoje prijateljice, čeprav motiv za to dejanje še ni znan, je poročal spletni portal index.hr.
Posilstvo po pouku
Policija je sporočila, da je trojica posiljevalcev svojo žrtev in njeno prijateljico po pouku odpeljala v hišo enega od njih. 14-letnico so nato odpeljali v sobo in jo eden za drugim posilili.
Dekleti sta kasneje posilstvo prijavili policiji. Enega od osumljencev so že aretirali, medtem ko so proti drugima dvema vložili kazenske prijave.
Za posilstvo kriva prijateljica
Predstavniki policije okrožja Monroe iz Alabame so prepričani, da je skupinsko posilstvo 14-letnice organizirala ravno njena prijateljica.