Američani lovijo Novakovića

Foto: Žurnal24
Ameriška Nike in Coca-Cola naj bi po poročanju nemškega Bilda želela postati osebna pokrovitelja slovenskega reprezentanta Milivojeta Novakovića.
Oglej si celoten članek

Napadalec Kölna in slovenske reprezentance Milivoje Novaković bo, kot kaže, dobro vnovčil svojo prepoznavnost v Nemčiji. Največji evropski časnik Bild poroča, da je osebni pokrovitelj Novagola postal ameriški proizvajalec športne opreme Nike. Eden od najbolj znanih športnih koncernov je tudi uradni opremljevalec slovenske reprezentance, medtem ko nogometaše Kölna oblači Reebok.

Želi ga tudi Coca-Cola
Bild še poroča, da naj bi Novaković v kratkem podpisal podobno pogodbo tudi s svetovno znanim proizvajalcem brezalkoholnih pijač Coca-Colo. Američani so ponudbo za našega reprezentančnega napadalca že pripravili, čakajo le še podpis 30-letnega Ljubljančana. Ta je torej v Nemčiji še vedno izjemno priljubljen in prepoznaven, čeprav je zaradi spora s klubom po uvrstitvi Slovenije na svetovno prvenstvo ostal brez kapetanskega traku pri Kölnu.

Köln se dviguje
Novaković ima dovolj razlogov za dobro voljo tudi zaradi vse boljše forme svojega kluba. Köln se je po slabem začetku sezone prebudil in je že na 12. mestu nemške Bundeslige. Novaković je najboljši strelec ekipe, v 12 nastopih je zabil štiri zadetke.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.