Anže Lanišek takole prestrašil zbrane v Planici

Foto: Zajem zaslona/MMC TV
Foto: Zajem zaslona/MMC TV
Težave za Anžeta Laniška v Planici takoj po odskoku, a k sreči se je rešil in poletel celo preko 210 metrov.
Oglej si celoten članek

Na drugem treningu v Plamici sta imela tako Anže Lanišek kot Lovro Kos težave takoj po odskoku. Kos je pri reševanju težav izgubil precej višine in hitrosti, zato je bil njegov skok precej kratek (148,5 metra). 

Na drugi strani se je po težavah po odskoku s kriljenjem rok mojstrsko rešil Anže Lanišek, ki je nato mirno nadaljeval v letu in na koncu kljub težavam pristal celo pri 217 metrih. Več pa v spodnjem, vdelanem videoposnetku. 

Prvi četrtkov trening je sicer pripadel Domnu Prevcu, ki mu je uspela daljava dneva s kar 246,5 metra (več o tem tukaj), drugi trening pa je dobil Nemec Andreas Wellinger, drugo mesto pa je na drugem treningu zasedel Domen Prevc. Tudi Anže Lanišek in Timi Zajc sta pokazala dobro dnevno formo. 

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

  • 19:43 18. Junij 2025.

    🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.