Begić zmaj do 2011

Foto: Žurnal24 begic_fener_nik_teaser
Iz tabora košarkarjev Uniona Olimpije prihaja spodbudna novica. Nadarjeni center Mirza Begić je na veliko zadovoljstvo privržencev zeleno-belih podaljšal pogodbo do leta 2011.
Oglej si celoten članek
 

Preberite še ...

Okrepitev do četrtka?
Intervju: Ivica Jurković

Iz košarkarskega kluba Union Olimpija je prišla razveseljiva novica. Dres ljubljanskega evroligaša bo še tri leta nosil letos najboljši posameznik v ekipi, 23-letni Mirza Begić. 220 centimetrov visoki igralec, ki je po odličnih predstavah v tej sezoni postal tarča številnih evropskih klubov, je v teh dneh za nadaljnji dve sezoni podaljšal pogodbo, ki bi se mu iztekla po koncu sezone 2008/09. Član zmajev bo tako ostal do leta 2011.

Mirza Begić, ki je v sezoni 2002/03 prišel k mladinski vrsti Uniona Olimpije in dobil slovensko državljanstvo, ima letos v evroligi povprečje 14,3 točke in 7 skokov, v ligi NLB pa 7,6 točke in 4,3 skoka.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.