Berić mojstrsko pomagal do nove zmage

Slovenski napadalec nadaljuje z učinkovitimi predstavami v francoskem prvenstvu.

V sedmem kolu Ligue 1 je Saint-Étienne gostil Lille, ki mu na začetku sezone ne gre po načrtih. Tudi na obisku pri ekipi Roberta Berića, Posavec je začel v prvi postavi, so ostali brez točk.

Že v zaključku prvega polčasa so gostje ostali z igralcem manj, ko je svoj drugi rumeni karton prejel Franck Béria. V 63. minuti pa je zablestel slovenski reprezentant: sprejel je žogo v kazenskem prostoru, se lepo obrnil in s prefinjenim strelom našel mrežo.

V 72. minuti je na 2:0 povišal Arnaud Nordin, gostje pa so znižali v 80. minuti prek Renata Civellija, takrat je bil Berić že na klopi. Zmago domačih (3:1) je v 93. minuti potrdil Nolan Roux.