Birsi ura igre in remi pri Montpellierju

Auxerre je z Valterjem Birso v prvi postavi v 18. kolu Ligue 1 gostoval pri Montpellierju in odnesel točko (1:1). Primorec je na igrišču zdržal do 66. minute. Remi PSG-ja.
20. Arles 7

Birsi se v dobri uri igre ni uspelo vpisati med strelce, zato pa je to uspelo njegovemu soigralcu Alainu Traoreju, ki je v 77. minuti tekme izničil vodstvo Montpellierja in postavil končni izid tekme 1:1.

Z remijem je tekmo končal tudi drugouvrščeni Paris S. G., ki je doma remiziral z Monacom (2:2). Za Parižane je dvakrat zabil Nene, za goste z obale pa sta zadela Sebastien Puygrenier in Daniel Niculae.

Vodilni Lille, nekdanji klub Mileta Ačimovića, bo tekmo 18. kola moral odigrati kdaj drugič, saj je nedeljsko tekmo proti Nancyju odnesel sneg.