Canucks z mentaliteto za končnico

Vancouver Canucks, s 95 točkami (43 zmag na 68 tekmah) najboljša ekipa dosedanjega dela sezone, so za svojo tretjo zaporedno zmago v podaljšku s 4:3 premagali Phoenix Coyotes.

Junak težko prigarane zmage Vancouver Canucks je Dan Hamhuis, ki je dosegel dva zadetka, tudi tistega slabe tri minute pred koncem podaljška. "Ko ni veliko prostora v napadalni tretjini, takrat na pomoč priskočimo branilci," je dejal Hamhuis in za zmago s 4:3 nad Phoenix Coyotes je bil tokrat to prav on. Gol in podajo je imel še Henrik Sedin, Sami Salo je zadel en gol, Daniel Sedin je podal za tri zadetke. "Na zadnjih petih, šestih tekmah imamo že mentaliteto za končnico," je izpostavil Salo.