Čebele v dramatičnem finišu ukrotile sršene

V zahodnem Londonu je bila odigrana uvodna tekma 16. kola angleške Premier League.

Brentford je na svoji zelenici pričakal ekipo iz severnega obrobja Londona - Watford. Po vodstvu gostov so domači izvedli preobrat in se z zmago (2:1) zavihteli v zgornji del lestvice, medtem ko je četa Claudia Ranierija tik nad cono izpada.

"Sršeni" so povedli v 24. minuti, po predložku Toma Cleverleya je z glavo zadel njihov najboljši strelec Emmanuel Dennis.

Zdesetkane "čebele" se, četudi brez udarnega napadalca Ivana Toneya, niso predale. V 84. minuti je iz bližine izenačil Pontus Jansson. V peti minuti sodnikovega dodatka je za veliko slavje domačih privržencev enajstmetrovko izkoristil Bryan Mbeumo.