Domen Prevc bo Tadeja Pogačarja s helikopterjem pripeljal v Komendo

Foto: GRS Bohinj Fotografija je simbolična.
Foto: GRS Bohinj Fotografija je simbolična.
Ob robu kolesarskega izziva Tadeja Pogačarja, t. i. Pogi challenge, ki bo potekal ta konec tedna, bosta moči združila dva slovenska športna šampiona.
Oglej si celoten članek

Kolesarskemu zvezdniku Tadeju Pogačarju se bo v nedeljo pridružil skakalni as Domen Prevc, ki bo Pogačarja v znak čestitke za peto zmago na dirki po Franciji s helikopterjem s Krvavca odpeljal nazaj v Komendo.

Konec tedna bo vnovič na sporedu Pogačarjev kolesarski izziv, v nedeljo pa bo na sporedu dirka S Klanca v klanc oziroma vzpon na Krvavec. Po koncu izziva bo najboljši skakalec minule zime Prevc nazaj v Komendo odpeljal Pogačarja, so danes sporočili organizatorji.

Kot so navedli, bo Prevc s helikopterjem in Pogačarjemna krovu poletel preko Alp proti Komendi, kjer bosta svetovna prvaka v svojih športih ob predvidoma 14. uri skupaj pozdravila množico obiskovalec Pogačarjevega izziva.

Letošnji Pogi challenge se bo začel že v petek, ko bo na vrsti osmi kriterij Tadeja Pogačarja. Po dirki bo potekal tudi uradni sprejem Pogačarja.

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

  • 15:50 29. Julij 2026.

    "Kolesarskemu zvezdniku Tadeju Pogačarju se bo v nedeljo pridružil skakalni as Domen Prevc, ki bo Pogačarja v znak čestitke za …

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.