Dopinga ne poznajo

Foto: Žurnal24
Med polčasom tekme med Slovenijo in Litvo je ekskluzivno za KZS Nar Zanolin povedal, da pri dosedanjih kontrolah uporabe prepovedanih sredstev na EP niso odkrili niti enega grešnika.
Oglej si celoten članek
Nar Zanolin, generalni sekretar Fibe Europe, je tudi po tej strani zadovoljen s tekmovanjem najboljših moštev stare celine. Na dopinško kontrolo je v prvih devetih dneh evropskega prvenstva moralo 48 košarkarjev (med njimi tudi Rašo Nesterović, Matjaž Smodiš in Uroš Slokar), a po besedah Nara Zanolina niti eden od testov ni bil pozitiven. S tem so košarkarji še enkrat dokazali, da gre za šport, ki ga "športna kuga" naše dobe še ni okužila.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.