Federer četrtič

Foto: Žurnal24 Roger_Federer3_Reuters - main1
Mednarodna teniška zveza (ITF) je za najboljšo igralko in najboljšega igralca tenisa leta 2007 izbrala Belgijko Justine Henin in Švicarja Rogerja Federerja.
Oglej si celoten članek
Mednarodna teniška zveza (ITF) je za najboljšo igralko in najboljšega igralca tenisa leta 2007 izbrala Belgijko Justine Henin in Švicarja Rogerja Federerja. Federer je postal šele drugi tenisač po Američanu Petu Samprasu, ki je priznanje osvojil četrtič zapored. "Vsako leto prinaša nove izzive in vesel sem, da sem lahko raven svoje igre dvignil takrat, ko je bilo to najbolj pomembno," je dejal Federer, ki je osvojil tri turnirje za veliki slam, zaigral pa je tudi v finalu Roland Garrosa.

Heninova, ki je nagrado prejela drugič zapored in tretjič skupno, je zmagala na dveh grand slamih. "To je bila nedvomno moja najuspešnejša sezona. Leto je bilo polno izzivov, toda dokazala sem, da s trdim delom ni prav nič nemogoče," pa je izjavila Belgijka. Med moškimi dvojicami sta bila najboljša Američana Bob in Mike Bryan, med ženskimi pa Zimbabvejka Cara Black in Južnoafričanka Liezel Huber.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.