Guardiola namesto Rijkaarda

Foto: Žurnal24 Guardiola bo nadomestil Rijkaarda.
Vodilni možje španskega kluba Barcelona so že našli zamenjavo za Franka Rijkaarda. Novi trener Kataloncev bo Guardiola, ki je klubu obljubil dveletno zvestobo.
Oglej si celoten članek

Španski nogometni klub Barcelona je za trenerja tudi uradno imenoval Pepa Guardiolo. Ta je s katalonskim velikanom podpisal dveletno pogodbo, so poročali španski mediji. Guardiola je na trenerskem stolčku zamenjal Nizozemca Franka Rijkaarda, ki je Barcelono vodil pet sezon.

Nizozemec je Katalonce pripeljal do dveh državnih naslovov, leta 2006 pa je z njimi slavil tudi v Ligi prvakov. V pravkar končani sezoni je Barcelona zasedla tretje mesto v domačem prvenstvu, za prvakom Realom iz Madrida pa je zaostala za 18 točk.

Z željo po boljših dosežkih v naslednji sezoni se je vodstvo Barcelone že podalo po nakupih. Doslej sta moštvo osvežila Seydou Keita iz Seville in Gerard Pique iz Manchester Uniteda.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.