Handanović mrežo ohranil nedotaknjeno

Slovenski vratar Samir Handanović je z italijanskim Interjem zaigral na splitskem Poljudu in tekmo končal brez prejetega zadetka. Milanski nogometni klub je s 3:0 odpravil Hajduk. Znani so tudi rezultati drugih tekem tretjega kola kvalifikacij za evropsko ligo.

Inter je v vodstvo prešel v 18. minuti, zadel pa je Wesley Sneider. Pred zaključkom prvega dela je goste v še bolj prepričljivo vodstvo popeljal Yuto Nagamoto, končni izid pa je v 73. minuti postavil Coutinho.

Kaj pa ostali slovenski nogometaši?

Anorthosis, kjer igra Branko Ilić, je z 1:0 premagal Dilo. Slovenski nogometaš je v 86. minuti prejel rumeni karton. Marko Šuler na tekmi Legie in Rieda ni igral, njegova legija pa je na koncu izgubila z 2:1. Neuspešen je bil tudi Gent Matije Škarabote, ki je z 1:0 klonil proti Videotonu.