Ibrahimović potreboval le 27 sekund

Zlatan Ibrahimović je svoj prvi zadetek od dveh Lillu - na koncu je bilo 2:1 za PSG - zabil že v 27. sekundi. Parižani pa so odigrali najboljšo tekmo eltos in se pomaknili na osmo mesto.

Lyon se je moral pošteno potruditi za zmago proti Valenciennesu, ki je povedel v 12. minuti. Veselje gostov sicer ni trajalo prav dolgo, saj je Michel Bastos izenačil že šest minut kasneje. V 21. minuti pa je Bafetimbi Gomis povsem spreobrnil izid, ko je bil natančen iz enajstmetrovke. Ko je Clement Grenier v 66. minuti povišal na 3:1, so navijači Lyona menili, da bodo njiihovi ljubljenci brez večjih težav prišli do nove zmage. S tem pa se ni strinjal Carlos Sanchez, ki je deset minut znižal na 2:3 in poskrbel za razburljiv zaključek srečanja. Lyon je kljub vsemu uspel zadržati prednost in se veselil tretje zmage v prvenstvu.