Iličićev prvi evropski gol za Palermo

Josip Iličić je dosegel svoj prvi evropski zadetek za Palermo (lani zanje ni imel pravice igranja). V 13. minuti prve tekme tretjega predkola Evropske lige je zabil za 1:1. Tekma s Thunom se je končala z 2:2. V videu prisluhnite, kako so mu vzklikali navijači.

Remi ljubljanske Olimpije z dunajsko Austrio (1:1) in sicilijanskega Palerma s švicarskim Thunom (2:2) sta bili le dve od mnogih tekem tretjega predkola Evropske lige. Če je Josip Iličić igral vseh 90 minut, je dobil Armin Bačinović priložnost v zadnjih 30 minutah. Morda velja izpostaviti še remi moštva RNK Split s Fulhamom (0:0). Ekipa, ki je izločila NK Domžale, torej res ni od muh. Boljši so denimo od mnogo slavnejšega mestnega rivala Hajduka, ki je v Stoke Cityju izgubil z 1:0. Posebnih presenečenj na prvih tekmah tretjega predkola ni bilo, razen visokega poraza Den Haaga proti Omonii iz Nikozije (0:3). Aleksandar Radosavljević je na zelenici prebil vseh 90 minut.