Ilka Štuhec poškodovana

Foto: Žurnal24 stuhec_dmj
Mlada slovenska smučarka Ilka Štuhec si je na pripravah v Čilu poškodovala koleno. Podrobnosti o naravi poškodbe bodo znane po dodatnih preiskavah v Sloveniji.
Oglej si celoten članek

Iz ženskega tabora slovenskih alpskih smučark, ki so na pripravah v Čilu, je prišla slaba novica, saj se je na včerajšnjem treningu poškodovala mlada in obetavna smučarka Ilka Štuhec. Reprezentančni zdravnik ji je odsvetoval nadaljnje treninge, zato se bo vrnila domov na dodatne preiskave, so sporočili s Smučarske zveze Slovenije (SZS). Več o njeni poškodbi kolena bo znano šele po vrnitvi in opravljeni magnetni resonanci, sicer pa ima slovenska ženska reprezentanca v Čilu odlične pogoje za delo. Dekleta so pod strokovnim vodstvom Boža Jaklina že opravila vrsto kakovostnih treningov.

V Čilu se bodo na novo sezono do 7. septembra pripravljale Mateja Robnik, Ana Drev in Maruša Ferk. Konec meseca pod vodstvom glavnega trenerja Urbana Planinška v Čile odhaja še moška ekipa za hitre discipline.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.