Innsbruck odslovil trenerja

Foto: Žurnal24 Olimpija_Innsbruck_SPS - main
Sedmo mesto po rednem delu hokejske lige Ebel je odneslo trenerja Innsbrucka, Pata Cortino. Innsbruck se bo v nadaljevanju prvenstva boril za zadnji dve četrtfinalni mesti.
Oglej si celoten članek

Sedmo mesto po rednem delu hokejske lige Ebel je odneslo trenerja Innsbrucka Pata Cortino. V Innsbrucku namreč niso bili zadovoljni z dosežki ekipe, ki se bo v nadaljevanju prvenstva v družbi ZM Olimpije, Gradca in Albe borila za zadnji dve četrtfinalni mesti. Cortini so se za sodelovanje v Innsbrucku zahvalili sinoči, čeprav je 46-letni Kanadčan lani podpisal dvoletno pogodbo. V drugem delu tekmovanja bosta ekipo, v kateri igra tudi slovenski reprezentant Tomaž Razingar, začasno vodila dosedanji pomočnik Jarno Mensonen in Jukka Vienonen.

Innsbruck je bil v igri za uvrstitev med najboljšo šesterico lige Ebel, ki ima neposredno zagotovljen nastop v četrtfinalu, vse do zadnjega kroga. A načrte sta mu prekrižala Olimpija z zmago in beljaški VSV, ki si je s potrebno točko na tekmi s Celovcem zagotovil zadnje mesto v zgornjem delu lestvice.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.