James spet rešil svoj Miami

Dve NBA-tekmi sta bili odigrani že v popoldanskih urah po ameriškem času. Zmag sta se veselila Boston in Miami.

Miami je zabeležil še deseto zmago na 12 tekmah. Tokrat je padel Toronto s 95:89. LeBron James je dosegel 30 točk, tudi štiri ključne v zadnji četrtini, Dwyane Wade 25, Chris Bosh pa 12 proti svoji nekdanji ekipi, ki je zaostanek 15 točk v zadnjih minutah znižala na tri. DeMar DeRozan je za Plenilce natresel 25 točk.

Boston je dosegel četrto zaporedno zmago. Njegova tokratna žrtev je bil Memphis, in sicer so Kelti slavili z 98:80. Kevin Garnett je natresel 24 točk in dodal osem skokov, Paul Pierce je dal 21 točk, Ray Allen pa 12. Odločilen je bil Bostonov delni izid 21:7 na začetku zadnje četrtine, zahvaljujoč izkušnjam pa so kelti prednost tudi zadržali.