Konec Tokičeve pravljice

Foto: Žurnal24 Bojan Tokič Jokohamo zapušča zadovoljen, saj je izločil kandidata za kolajno.
Potem ko je v četrtek Bojan Tokič premagal nekdanjega olimpijskega prvaka in se uvrstil med 32 najboljših na SP, je po petkovem dvoboju šestnajstine finala njegova pravljica končana.
Oglej si celoten članek
 
 

Nasprotnik je bil res močnejši v vseh elementih,  eksplozivnejši, hitrejši.

Bojan Tokič

 
Bojan Tokič se na svetovnem prvenstvu v japonski Jokohami ni uvrstil med 16 najboljših namiznoteniških igralcev. Novogoričanu, ki je v četrtek v posamični konkurenci ugnal olimpijskega prvaka iz Aten leta 2004, Južnokorejca Seuna Mina Ryuja, je napredovanje preprečil Japonec Kaii Jošido, ki je zmagal s 4:0 (4, 9, 11, 7). "Nasprotnik je bil res močnejši v vseh elementih, eksplozivnejši, hitrejši ... Nisem razočaran nad tem, kar sem pokazal na SP, saj sem izločil enega od favoritov za medaljo. V tem trenutku je to blizu mojemu maksimumu, za najboljših 16 pa je treba pokazati nekaj več. Danes sem igral dobro, naredil sem tudi nekaj nepotrebnih napak in razlika bi bila lahko nekaj manjša, a je bil Japonec res boljši, zato mu lahko za zmago le čestitam," je po nastopu povedal Tokič, ki je tudi sklenil slovenske nastope v Jokohami.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.