Kopitar popravil osebni rekord

Los Angeles Kings so zabeležili tretji zaporedni poraz v ligi NHL.

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL tokrat v razprodani domači dvorani Staples Center gostili Vancouver Canucks in na koncu izgubili z 2:3.

Čeprav so kralji z goloma kapetana Anžeta Kopitarja in Tannerja Pearsona povedli z 2:0, so gosti v drugi tretjini izenačili, odločilni zadetek za zmago gostov pa je dosegel Sven Baertschi. Naslednja tekma kralje čaka v četrtek, ko bodo prav tako v Los Angelesu gostili Boston Bruins.

Kopitar je dosegel točko še na deveti zaporedni tekmi, kar je njegov najdaljši niz v karieri.