Manchestrski derbi brez zmagovalca

Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Fernando Torres bo ostal odet v rdeči dres. (Foto: Reuters) Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United Foto: Žurnal24 Manchester City : Manchester United
Težko pričakovani derbi na Otoku med Manchester Unitedom in Manchester Cityjem se je končal s stališča gledalcev z najbolj nepriljubljenim rezultatom - 0:0. Bilo pa je nekaj petelinjenja. V galeriji!

V 12. kolu angleške Premier League je bilo največ pozornosti posvečene derbiju v Manchestru, med Cityjem in Unitedom. A ta se je končal brez zadetkov in zmagovalca. Na taktičnem derbiju, na katerem nobena izmed ekip ni pokazala pretirane želje po napadanju, sta se moštvi zadovoljili z delitvijo točk. Bilo pa je nekaj petelinjenja med Carlosom Tevezom in Rafaelom da Silvo (slike si lahko ogledate v fotogaleriji).

Chelsea je doma gostil Fulham in se z golom Essiena v 30. minuti razveselil še devete letošnje zmage. Tako je po remiju Manchester Uniteda Chelsea znova ušel na štiri točke prednosti.

Chamakh je z goloma čisto na začetku oziroma na koncu tekme poskrbel, da je Arsenal zabeležil še sedmo letošnjo zmago, tokrat so se varovanci Arsena Wengerja veselili na gostovanju pri Wolverhamptonu.

Nogometaši Liverpoola še vedno ne morejo najti konstante igre, ki bi jim prinašala zaporedne zmage. Tokrat so redsi po zaslugi Fernanda Torresa, ki je zadel v sedmi minuti tekme, dobili prvi polčas pri Wiganu, nato pa na začetku drugega dela hitro prejeli gol in se na koncu morali zadovoljiti zgolj s točko.