Morski psi boljši od Pingvinov

Morski psi so ugnali Pingvine.
V severnoameriški hokejski ligi NHL je bilo v noči na nedeljo na sporedu 13 tekem.

Pittsburgh Penguins so pri San Jose Sharks izgubili z 1:2. Conor Sheary je branilcem naslova v četrti minuti zagotovil vodstvo, a sta Timo Meier z golom v 18. in Tomaš Hertl z zadetkom v 42. minuti preobrnila izid. "Zaslužen poraz, nocoj si več res nismo zaslužili," je po porazu dejal zvezdnik Pingvinov Sidney Crosby.

St. Louis Blues so doma z 2:5 presenetljivo morali priznati premoč Arizona Coyotes. Slednja ekipa z zgolj 11 zmagami iz 48 tekem ostaja najslabša ekipa lige. New York Islanders so v gosteh premagali Chicago Blackhawks s 7:3 in s tem zmanjšali zaostanek za mestom, ki na vzhodu vodi v končnico. Z dvema goloma se je za štirikratne zmagovalce Stanleyjevega pokala izkazal Anthony Beauvillier.

Edmonton Oilers so vknjižili tretjo zaporedno zmago, ko so doma s 5:2 premagali Vancouver Canucks.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja niso igrali, Hrušičana naslednja tekma čaka v noči na ponedeljek, ko bodo Kralji v dvorani Staples Center gostili New York Rangers.