Partizan zanesljivejši od Dinama

Po Jezusovih mukah, ki so jih v Novi Gorici včeraj preživljali nogometaši zagrebškega Dinama, si je v sredo napredovanje priigral še Partizan. V Erevanu je bil še drugič boljši od Pjunika (1:0).

Zmaga v Beogradu na prvi tekmi (3:1) je bila na koncu več kot dovolj za Partizan, ki v vročem Erevanu ni dovolil presenečenja. Armenski Pjunik je padel tudi drugič, edini gol na tekmi pa je globoko v sodnikovem podaljšku prvega polčasa zabil Brazilec Cleo. Črno-beli tako ostajajo na dobri poti, da se po sezoni 2003/04 vnovič uvrstijo v skupinski del Lige prvakov, v tretjem predkolu pa jih čakajo HJK Helsinki. Ti so nadoknadili zaostanek s prvega srečanja in v dramatičnih okoliščinah doma premagali litovski Ekranas (2:0). Ker je bilo po rednem delu na semaforju 1:0 so bili na sporedu podaljški, prav v zadnji minuti pa je Andrius Šidlauskas z nesrečnim avtogolom poskrbel za veselje v finskem taboru.