Paul stresel jezo

Foto: Žurnal24 paul_action
Sredine tekme v košarkarski ligi NBA je zaznamoval za to sezono rekorden poraz Orlando Magicov proti New Orleans Hornetsom. Od Slovencev na parketu Vujačič, Nesterovič in Udrih.
Oglej si celoten članek
 

Liga NBA

Toronto : Cleveland 76:93
Charlotte : Indiana 103:94
Philadelphia : Denver 89:101
Miami : Minnesota104:111
New Orleans : Orlando 117:85
Milwaukee : Chicago 104:113
Dallas : New Jersey 113:98
Portland : Memphis 94:90
Sacramento : Atlanta 100:105
Golden State : LA Lakers 121:129
LA Clippers : Phoenix 142:119

Chris Paul je na tekmi proti Orlando Magicom stresel svojo jezo zaradi menjave Tysona Chandlerja v moštvo Oklahoma City Thunder. Novica, da dominanten center zapušča New Orleans, je namreč presenetila vse njegove soigralce, ki se s to odločitvijo vodstva moštva večinoma niso strinjali. Med tistimi, ki odhoda Chandlerja niso odobravali, je bil tudi najboljši organizator igre v ligi Paul. Branilec Sršenov je bil zaradi tega še dodatno motiviran, kar se je poznalo tudi pri njegovi igri. V 32 minutah, ki jih je prebil na parketu, je dosegel 36 točk, deset asistenc in šest skokov. "Z Davidom Westom sva se pogovarjala pred tekmo in rekla, da se bomo borili do zadnjih atomov moči. Vsakič, ko bomo videli obroč, bomo metali. Ne bomo zapravljali čistih metov. Biti moramo agresivni in videli bomo, kam nas to pelje," je po visoki zmagi povedal igralec tekme Paul, ki pa je imel še dodaten razlog za veselje. Iz Oklahoma Cityja je namreč prišlo sporočilo, da zdravniki moštva Thunder niso dali zelene luči za prestop Chandlerja in da se ta kljub vsemu vrača v New Orleans.

Goran Dragič ob zamenjavi trenerja na klopi Sonc uživa večje zaupanje. Bivši član Uniona Olimpije je z 12 točkami izenačil svoj strelski rekord, ki ga je postavil le dan poprej. Phoenix pod vodstvom Alvina Gentryja znova igra napadalno košarko z velikim številom košev, saj so že drugič zaporedoma presegli mejo 140 točk. Zmage se je veselil Saša Vujačič. Mariborčan je ob zmagi njegovih Los Angeles Lakersov nad Golden Statom na parketu prebil 12 minut, a v tem času ni dosegel točke. Prispeval je le tri skoke in štiri asistence. Bolje se je odrezal Beno Udrih, a njegovih 18 točk, pet skokov in štiri asistence ni pomagalo Sacramentu proti Atlanti. Sklonjenih glav je teren zapuščal tudi Rašo Nesterovič, ki je z Indiano klonil v Charlottu. Zdaj že bivši kapetan slovenske reprezentance je dosegel 10 točk, ob tem pa še enkrat uspešno skočil in podal.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.