Real remiziral in ostal brez Albiola

Foto: Žurnal24 Cristiano Ronaldo Daniel Opare Foto: Žurnal24 Sergio Canales Ramos Reginal Goreux Foto: Žurnal24 Cristiano Ronaldo Steven Defour Foto: Žurnal24 Cristiano Ronaldo Foto: Žurnal24 Cristiano Ronaldo Foto: Žurnal24 Ricardo Carvalho Mehdi Carcela Foto: Žurnal24 Eliaquim Mangala Foto: Žurnal24 Cristiano Ronaldo Foto: Žurnal24 Sebastien Pocognoli Christian Benteke Reginal Goreux Mehdi Carcela Foto: Žurnal24 Rafael Van Der Vaart gol zadetek veselje slavje proslavljanje proslava Esteban G Foto: Žurnal24 Rafael Van Der Vaart gol zadetek veselje slavje proslavljanje proslava Royston D Foto: Žurnal24 Rafael Van Der Vaart gol zadetek veselje slavje proslavljanje proslava Arbeloa H Foto: Žurnal24 Cristiano Ronaldo Foto: Žurnal24 Axel Witsel Lassana Diarra Foto: Žurnal24 Diarra Lassana Eric Bokanga Foto: Žurnal24 Jose Mourinho Foto: Žurnal24 José Mourinho je novinarjem in fotografom že večkrat povedal svoje. (Foto: Reute Foto: Žurnal24 Diarra Lassana Sebastien Pocognoli Foto: Reuters Jose Mourinho Xabi Alonso Foto: Žurnal24 Iker Casillas zreb sodnik Steven Defour sodnik Serge Gumienny Foto: Žurnal24 Sebastien Pocognoli Gonzalo Higuain Foto: Žurnal24 Cristiano Ronaldo
Gol Rafaela van der Vaarta iz prostega strela je bil najlepši dogodek tekme med belgijskim Standardom Liegem in Realom Madridom (1:1). Poglejte si vse utrinke s tekme v Liegeu.
Real Madrid je po torkovem remiju ostal brez branilca Raula Albiola, ki si je grdo zvil desni gleženj in bo z igrišč po napovedih iz Realovega štaba odsoten vsaj en mesec.

Na dan, ko je novi igralec Reala Madrida postal Mesut Özil, je gol za kraljevi klub zabil igralec, ki bo zaradi njega verjetno zapustil špansko prestolnico. Rafael van der Vaart je bil prvi igralec svoje ekipe ob gostovanju španskih podprvakov v belgijskem Liegu, za vodstvo pa je zabil fantastičen zadetek iz prostega strela, kar pa na koncu ni bilo dovolj  za zmago varovancev Joseja Mourinha. Visoki napadalec Christian Benteke je namreč nekaj minut pred koncem tekme izenačil, potem ko je preskočil debitanta Ricarda Carvalha v osrčju obrambe Reala. Cristiano Ronaldo je v igro vstopil na začetku drugega polčasa in praktično vseh 45 minut "obsedal" domača vrata, a gola na svojo veliko jezo ni (z)mogel doseči.