Ronaldo: Ranjen, a ne mrtev

Foto: Žurnal24 Ronaldo_okej_AFP
"Če bo vse v redu, bom naslednje leto z veseljem igral za Flamengo," je v enem izmed intervjujev povedal Ronaldo, ki ga v zadnjih letih pestijo poškodbe in tudi kilogrami.
Oglej si celoten članek
 
 

Če se ne bom počutil dovolj pripravljenega za igro na visoki ravni, potem je konec kariere res mogoč.

Ronaldo

 
Brazilski nogometni zvezdnik Ronaldo se želi po dolgotrajnem okrevanju po poškodbi na igrišča vrniti v dresu brazilskega Flamenga . "Če bo vse v redu, bom naslednje leto z veseljem igral za Flamengo," je v pogovoru za televizijsko oddajo Bem Amigos dejal 32-letni napadalec, ki na tekmi ni igral že osem mesecev.


Ronaldo si želi igrati za Flamengo. © AFP

 
Ronaldo je dejal, da se za njegove veščine zanimata tudi Manchester City in Paris Saint-Germain . "Toda sanjam o Flamengu," je poudaril Ronaldo, ki pa ni izključil niti konca kariere leta 2009. "Če se ne bom počutil dovolj pripravljenega za igro na visoki ravni, potem je konec kariere res mogoč," pravi Ronaldo in dodaja: "Trenutno sem ranjen vojak, a nisem mrtev." Glavno bitko pa "brazilski vojak" trenutno bije z odvečnimi kilogrami, ki so se nabrali v mesecih neigranja. "Skorajda nimam več oblačil, ki bi jih lahko še spravil nase," se je pošalil Ronaldo in priznal, da ga čaka še precej dela do prave pripravljenosti. Ronaldo, trikrat najboljši igralec sveta po izboru Mednarodne nogometne zveze (FIFA), si je 13. februarja strgal vez v levem kolenu in je moral na operacijo. Njegov zadnji delodajalec Milan se zaradi poškodbe ni odločil podaljšati pogodbe z nekdaj najboljšim napadalcem na svetu.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.