Sedem trojk v desetih minutah!

Stephen Curry je v prestolnici ZDA gledalce dvigoval na noge.

Golden State Warriors so v noči na četrtek po srednjeevropskem času gostovali pri Washington Wizards in prišli do svoje 45. zmage na 49. tekmi sezone (121:134). S tem so izenačili rekord lige.

Spet je prednjačil Stephen Curry, ki je ob koncu tekme vpisal kar 51 točk, od tega enajst trojk, in še sedem skokov.

Curry je samo v prvi četrtini dosegel neverjetnih 25 točk. Pri tem je zadel devet od desetih metov iz igre, mrežico je zatresel pri sedmih od osmih poskusov za tri. Prvih sedem trojk je dosegel v manj kot desetih minutah.

Strelski šov Curryja, ki je na noge spravljal tudi domače gledalce, si lahko ogledate na zgornjem posnetku.