Slovenski nogometaši pred tekmo dobili poseben motivacijski obisk

Foto: Profimedia Trening slovenske nogometne reprezentance.
Foto: Profimedia Trening slovenske nogometne reprezentance.
Nogometaše Slovenije je pred tekmo s Švico obiskal Tadej Pogačar.
Oglej si celoten članek

Pred ključno tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026 med Slovenijo in Švico v Stožicah je naše nogometaše obiskal najboljši kolesar na svetu - Tadej Pogačar.

Zgodilo se je v pripravljalni bazi nogometašev, v Nacionalnem nogometnem centru na Brdu pri Kranju. Pogačar tako s svojega Klanca pri Komendi ni odpotoval prav daleč.

Nogometaši so Pogačarji podarili dres s številko 1, ki pritiče najboljšemu na svetu. Samo v zadnjih tednih je bil nezaustavljiv na svetovnem in evropskem prvenstvu, nato pa je še petič osvojil spomenik po Lombardiji.

"Reprezentanco je pred večerno tekmo s Švico obiskal prvi kolesar sveta Tadej Pogačar. Fantje so ga z veseljem sprejeli, Tadej pa jim je zaželel veliko sreče v kvalifikacijah za SP 2026," so ob fotografiji zapisali pri Nogometni zvezi Slovenije (NZS).

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

  • 21:15 13. Oktober 2025.

    Res so ubogi, kaj se gredo. Sicer pa polna osta samohvale.

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.