Slovenski reprezentant v polno

Jasmin Kurtić se je v Serie A vpisal med strelce.

Atalanta je v predzadnji tekmi šestega kola Serie A gostovala pri Crotoneju in zanesljivo zmagala pred le nekaj več kot 500 gledalci. Gostje so že v prvem polčasu dosegli tri zadetke, pod drugega se je podpisal slovenski reprezentant Jasmin Kurtić, ki je tako prišel do svojega sedmega zadetka v italijanski ligi.

Vezist je tokrat izkoristil napako vratarja, ki je ob kotu poletel v prazno, žogo pa je v skoku s prsmi poslal v mrežo za 0:2. Gostitelji, ki so od 62. minute igrali z igralcem več, so ob koncu dvoboja poraz le omilili, tekma se je končala z izidom 1:3. Nogometaši iz Bergama so prišli do druge zmage in se tako nekoliko oddaljili od zadnjih mest, prav na dnu lestvice pa je ostal Crotone z doslej le eno osvojeno točko.