Šporn tretji na treningu smuka

Foto: Žurnal24 Andrej Šporn je že na treningu odločno napadel na progi Kandahar v Garmisch-Part
Alpski smučarji in smučarke so v Garmisch-Partenkirchnu opravili trening pred sredinim smukom za svetovni pokal. Andrej Šporn je dosegel tretji, Tina Maze pa 16. čas.
Oglej si celoten članek

Najhitrejši na progi Kandahar je bil Avstrijec Hans Grugger (1:59,78) pred rojakom Mariem Scheiberjem (+0,24), tretji čas pa je postavil Slovenec Andrej Šporn (+0,37). Andrej Jerman je bil 17. (+ 1,97).

Suterjevi trening, Mazejeva s 16. časom
Pred sredinim smukom za ženske so v Garmisch-Partenkirchnu trening opravila tudi dekleta. Najhitrejši čas je postavila Švicarka Fabienne Suter (1:38,03). Drugi čas je dosegla Američanka Julia Mancuso (+0,78), tretjega pa Avstrijka Elisabeth Görgl (+0,84). Edina Slovenka Tina Maze je postavila 16. izid treninga (+1,95).

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.