Stanković: "Slovenija je zelo kvalitetna"

Foto: Žurnal24 stankovic_reuters
Srbski superzvezdnik in nogometni reprezentant, Dejan Stanković, je v intervjuju za srbski časnik Blic izrazil prepričanje, da se bo njegova reprezentanca brez večjih težav uvrstila na EP 2012.
Oglej si celoten članek

Kot verjetno veste, je nedeljski žreb za kvalifikacije za evropsko prvenstvo leta 2012, ki bo odigrano na Poljskem in v Ukrajini, v isto skupino združil Slovenijo, Italijo, Srbijo, Severno Irsko, Estonijo ter Ferske otoke.

Dejan Stanković, ki trenutno igra pri vodilni ekipi italijanske Serie A, Interju iz Milana, je dejal, da je skupina C zelo močna, kljub temu pa je prepričan, da sodi Srbija med dve najboljši ekipi skupine. Opozoril je tudi na Slovenijo, ki je lahko po njegovem mnenju zelo neugoden nasprotnik: "Dobili smo zelo dobro skupino, ki nam omogoča dober rezultat. Vse nasprotnike dobro poznamo in nikogar ne smemo odpisati. Najboljši primer so dali Slovenci, ki so v kvalifikacijah za SP izločili favorizirano Rusijo," je med drugim povedal Deki.

V analizi posameznih nasprotnikov je 31-letnik povedal, da bodo glavni konkurenti za prvo mesto v skupini Italijani, ki zelo spoštujejo Srbijo in srbski nogomet, Estonije, Severne Irske in Ferskih otokov se ne boji preveč, medtem ko za našo izbrano vrsto pravi takole: "Posebno bi rad opozoril na Slovenijo, ker če nekdo premaga Rusijo, mora biti zelo kvaliteten."

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.