Šukalo odslej v Augsburgu

Foto: Žurnal24 Morda se bo Goran Šukalo s svojimi igrami znova prikupil Matjažu Keku. Videa z n
Slovenski nogometaš Goran Šukalo se iz TuS Koblenza seli k tekmecu v drugo nemško ligo FC Augsburgu, so danes potrdili pri novem delodajalcu nogometaša.
Oglej si celoten članek

Nekdanji slovenski rerezentant Goran Šukalo je v drugi nemški ligi odigral že 157 tekem za Unterhaching, Alemannio Achen in TuS Koblenz. Z Augsburgom je podpisal dveletno pogodbo, o odškodnini za prestop pa oba vpletena kluba molčita.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.