Svetnik med srakami zmešal glavo Ralfovim vragom

V ponedeljek zvečer je bila odigrana tekma 19. kola angleške Premier League.

Na stadionu St. James Park je Newcastle United pričakal Manchester United in iztržil remi (1:1), po katerem so "srake" dobile nekaj zagona v boju za obstanek, "rdeči vragi" pa so ostali na skromnem sedmem mestu.

Premier League Padel rekord po številu okužb

Začelo se je odlično za domače, saj je Allan Saint-Maximin v sedmi minuti po nekaj odličnih potezah streljal z roba kazenskega prostora in z natančnim udarcem matiral Davida de Geo. Igra je bila zelo razgibana, obe ekipi sta si v prvem polčasu pripravili še nekaj priložnosti.

Ob odmoru je vstopil Edinson Cavani in takoj dodal novo dimenzijo gostom, ti so postali nevarnejši. Na drugi strani je še naprej navduševal Saint-Maximin, goste pa je v igri z nekaj izvrstnimi obrambami držal De Gea.

V 71. minuti je Man Utd le uspel izenačiti, potem ko je Cavani v mrežo preusmeril odbito žogo po lastnem strelu. V končnici srečanja so se "srake" osredotočile na obrambo, kljub temu pa so po nasprotnem napadu stresle okvir vrat, še enkrat več pa je moral mojstrstvo pokazati De Gea.