Tokič EP sklenil v osmini finala

Foto: AFP bojan tokic main AFP
Bojan Tokič je sklenil z nastopi v konkreunci posameznikov na evropskem prvenstvu v namiznem tenisu. V osmini finala je bil s 4:0 v nizih boljši drugi nosilec Tim Boll.
Oglej si celoten članek
 

EP, osmina finala

B. Tokič (SLO) : T. Boll (NEM) 0:4

Najboljši slovenski namiznoteniški igralec Bojan Tokič je v četrtfinalu evropskega prvenstva v St. Peterburgu izgubil četrtfinalni obračun proti nekdanjemu prvemu igralcu sveta Nemcu Timu Bollu. Branilec naslova evropskega prvaka Boll je bil od Tokiča boljši brez izgubljenega niza s 4:0. Slovenec je proti Nemcu, sicer drugemu nosilcu prvenstva, dobil vsega 16 točk. Kljub vmesu je Tokič izpolnil svoj osnovni cilj in se na evropskem prvenstvu uvrstil med najboljših 16 igralcev, lani mu je sicer uspelo ptiri do četrtfinala.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.