Uspešna Columbus in Detroit

Ponoči po slovenskem času sta bili na sporedu vsega dve tekmi severnoameriške hokejske lige NHL.

Columbus je v svoji dvorani z 2:0 odpravil New York Rangers, Detroit pa je bil prav tako pred domačimi navijači s 3:1 boljši od Buffala.

Na tekmi v Columbusu sta zadela Zach Werenski v 34. in Artem Panarin v 48. minuti. V Detroitu pa je Luke Glendening domače popeljal v vodstvo, v 46. pa je izenačil Ryan O'Reilly. Le tri minute kasneje je za vodstvo Detroita spet poskrbel 26-letni Slovak Tomaš Tatar, končni izid pa je štiri minute pred koncem postavil Dylan Larkin.

Anže Kopitar z Los Angeles Kings je bil danes prost, ponoči pa ga čaka obračun v domači dvorani s Florido.