V NBA vse več poškodb

Foto: Žurnal24
Zdi se, kot da se na vsaki tekmi lige NBA poškoduje eden od igralcev. Poškodb je vse več. Žal pa je vse manj minut za slovenske košarkarje. Tako Udrih kot Nesterovič sinoči nista igrala veliko.
Oglej si celoten članek
 

Liga NBA, tekme 5. 1.

Miami : San Antonio 84:91
New Jersey : Sacramento 98:90
Milwaukee : Toronto 107:97
Denver : Indiana 135:115
Utah : Golden State 119:114

V ligi NBA je minil še en večer brez uspeha za Slovence. Rašo Nesterovič v dresu Indiane Pacersov igra vse manj. Tokrat je ob visokem porazu proti Denver Nuggetsom s 115:135 dobil vsega 16 minut. Iz igre je zadel en sam met od sedmih poskusov, imel pa je še tri skoke in štiri podaje. K zmagi Nuggetsov za 20 točk je najpomembnejši delež, 21 točk in zanj to sezono rekordnih devet podaj, prispeval Carmelo Anthony, in to kljub poškodbi. Igral je kljub najverjetnejšemu zlomu ene od kosti v desni dlani. V torek Mela čaka obisk pri zdravniku in najverjetneje nekajtedensko okrevanje. "Dlan mi oteka in me zelo boli," je bil po že 24. zmagi Denverja v sezoni kratek Anthony. Zaradi lažje poškodbe komolca je mladi zvezdnik Nuggetsov že med prazniki izpustil tri tekme.

 
 

Dlan mi oteka in me zelo boli.

Carmelo Anthony

 
Zdi se je, da je to sezono v ligi NBA izjemno veliko poškodb, sicer lažjih, a vendarle. V vrstah Pacersov tako ta večer ni igral T. J. Ford, Marquis Daniels pa se je poškodoval v prvem polčasu. S poškodbo se sooča tudi eden od letošnje trojice najpomembnejših članov New Jersey Netsov, Devin Harris. Na ponedeljkovem srečanju proti Sacramento Kingsom je v drugem polčasu zaradi ponavljajočih se bolečin obsedel na klopi. "Devin zaradi težav s stegensko mišico ni igral kot zna in tako smo morali več pokazati drugi," je po tekmi pojasnil Vince Carter, ki je z 29 točkami prispeval največ k zmagi z 98:90. Tako je že 27. v sezoni izgubil Beno Udrih, ki je v 21 minutah igre dosegel osem točk in dve podaji ter skok.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.