Zakaj Dunga ne mara Ronaldinha?

Foto: Žurnal24 Dunga in Ronaldinho (levo) za zdaj še nista našla skupnega jezika. Bo "Ronnie" k

Your browser doesn’t support HTML5 video

To vprašanje že nekaj časa razvnema privržence nogometa po svetu. Želite odgovor? To bi lahko bila tekma med Gremiem in Internacionalom leta 1999, v kateri je Ronaldinho osmešil Dungo. In to dvakrat.
Oglej si celoten članek

Na zadnjem spisku brazilskega selektorja Carlosa Dunge na razočaranje mnogih ni bilo vedno boljšega vezista/napadalca AC Milana Ronaldinha. Žolčne razprave se še vedno niso polegle in mnogi se sprašujejo, kaj ima vendar kapetan Carioc iz leta 1994 proti priljubljenemu "Ronnieju". Kot enega izmed razlogov bi lahko pogledali nekaj let naprej po velikem slavju Brazilije, natančneje pet let, ko je bil Dunga že v pozni jeseni svoje nogometne kariere, Ronaldinho pa je bil mlada vzhajajoča zvezda Gremia. In ravno na tekmi Dungovega Internacionala in Ronaldinhovega Gremia je mlajši virtuoz povsem osmešil svojega (nekdanjega?) selektorja in verjetno za nekaj mesecev pospešil njegovo upokojitev. Mu je res tako močno zameril? Dejstvo je, da ga s to izjemno potezo ni odpeljal le na hot dog, kot bi dejal Zlatan Ibrahimović, ampak tudi na čevapčiče. In še kaj drugega.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.