Zvezde občudovale Vujačića

Foto: Žurnal24 Goran Dragić skromne minute pri Phoenixu dobro izkorišča. (Foto: Reuters) Foto: Žurnal24 Dallas Mavericks : LA Lakers 109:100 Foto: Žurnal24 Dallas Mavericks : LA Lakers 109:100 Foto: Žurnal24 Dallas Mavericks : LA Lakers 109:100 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Boston Celtics : Detroit Pistons 86:82 Foto: Žurnal24 Dallas Mavericks : LA Lakers 109:100 Foto: Žurnal24 Dallas Mavericks : LA Lakers 109:100 Foto: Žurnal24 Boston Celtics : Detroit Pistons 86:82 Foto: Žurnal24 Dallas Mavericks : LA Lakers 109:100 Foto: Žurnal24 LA Clippers : Minnesota Timberwolves 126:111
V ligi NBA so znova nastopili vsi trije slovenski legionarji, spet pa je bil točkovno najbolj uspešen Beno Udrih. Novica večera je, da je zvezdnik Denverja Carmelo Anthony zavrnil ponudbo New Jerseyja.

Sacramento Bena Udriha si je proti Portlandu pred domačimi navijači privoščil nov poraz (94:90).

Kralji so klonili šele po podaljšku, najbolj uspešen pri Sacramentu pa je bil Beno Udrih, ki je v 51 minutah zbral 20 točk, pet skokov in štiri podaje. Prvi zvezdnik Tyreke Evans je pri prvem porazu v domači dvorani po turneji gostovanj, v šestih tekmah so Kings zbrali le eno zmago, vknjižil 16 točk. Portland je za moštvo iz prestolnice Kalifornije neugodna ekipa, saj so jo premagali že osmič zapored. Pri Trail Blazzersih je blestel Andree Miller s 23 točkami.

Anthony ne bo Mrežica
Navijači New Jerseyja pa kljub domači zmagi nad Utah Jazz (103:95) ne morejo biti pretirano veseli, saj niso dočakali prihoda zvezdnika Dallasa Carmela Anthonyja, ki je dokončno zavrnil možnost selitve v predmestje New Yorka. "Dokončno objavljam, da je konec," je vse možnosti o prihodu Anthonyja ovrgel trener Mrežic Avery Johnson in dodal, da lahko zdaj končno začnejo funkcionirati normalno. Košarkarji New Jerseyja so z zmago zadovoljili kopico zvezdnikov na tribunah, kjer so sedeli Kim Kardashian, Jay-Z in kopica znanih Rusov, od NHL-zvezdnika Ilje Kovalčuka, Alexa Ovečkina, do umetnostnega drsalca Viktorja Petrenka. Spet se je izkazal Saša Vujačić, ki je začel na klopi za rezerviste, v pol ure pa dosegel 15 točk, sedem skokov in štiri podaje.

Zmagal je tudi Goran Dragić. Phoenix je slabi Cleveland na gostovanju premagal s 106:98, Ljubljančan pa je v 11 minutah dosegel devet točk.