Begunca izdali Facebook statusi

Foto: Žurnal24 26-letnega begunca so izdali statusi na Facebooku.
Ameriške oblasti so s pomočjo Facebooka ujele sleparja, ki je neko banko ogoljufal za več kot 130 tisoč evrov.
Oglej si celoten članek

26-letni Maxi Sopo je bil na begu pred policijo uspešen dokler ni začel uporabljati Facebooka, s pomočjo katerega je policija odkrila kje se moški nahaja. Sopo je namreč redno posodabljal svoj status na Facebooku in se hvalil, da živi na visoki nogi v znanem mehiškem letovišču Cancun, kjer se je predajal divjim zabavam.

Moški je nič hudega sluteč kot prijatelja na Facebooku dodal nekdanjega uslužbenca pravosodnega ministrstva, zato ga je policija zelo hitro izsledila. Oblasti so razkrile, da je Sopo neko banko v Seattlu ogoljufal za več kot 130 tisoč evrov.

V svojih zadnjih statusih je Sopo zapisal „da ljubi takšno življenje in da živi v raju“. „Želim si samo zabavati,“ je na Facebooku zapisal Sopo. „V statusih je pisal, da je življenje lepo in da se s svojimi prijatelji zabava,“ je dejal namestnik državnega tožilca Michael Scoville. „Vsekakor ni dolgo živel tako kot smo si mi želeli,“ je še pripomnil. Sopo se trenutno nahaja v priporu prestolnici Mehike.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.